Μετάβαση στο περιεχόμενο
giorgos

Mods Wanted

Recommended Posts

Αν έχεις όρεξη γνώσεις και ελεύθερο χρόνο για τον έλεγχο του forum, καθώς και για την προσθήκη νέων posts στα tweaks, απάντησε σε αυτή τη δημοσίευση.

Συντονιστές Forum:

Για να γίνει κανείς συντονιστής θα πρέπει να είναι μέλος για τουλάχιστον 90 ημέρες (3 μήνες) και να έχει τουλάχιστον 100 δημοσιεύσεις. Πρέπει να είναι ενεργός στα forums που ενδιαφέρεται, να δημιουργεί και να απαντά τακτικά θέματα.

Πρέπει επίσης να έχει πρακτικές γνώσεις του αντικειμένου.

Λάβετε υπόψη σας ότι δεν απαντάμε σε κάθε υποβολή αίτησης να γίνετε συντονιστής. Οι παλιοί συντονιστές και οι διαχειριστές θα εξετάσουν τις αιτήσεις και θα αποφασίσουν αν ο αιτών ταιριάζει στην επιθυμητή θέση.

Οι διαχειριστές έχουν τον τελευταίο λόγο και διατηρούμε το δικαίωμα να αρνηθούμε τους αιτούντες με ή χωρίς αιτία.

Καλησπέρα,

Ήμουν συντονιστής παλιά στο forum σας, και ενδιαφέρομαι να ενταχθώ ξανά στην ομάδα σας. Έχω γνώσεις πάνω στους υπολογιστές, και φυσικά γνωρίζω πολύ καλά το τρόπο λειτουργίας του IPS!! Ακόμα, είμαι διαχειριστής σε ένα τεχνολογικό forum οπότε έχω γνώσεις πάνω στο διαχειριστικό η συντονιστικό κομμάτι.

Ευχαριστώ

• Like 1

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Create New...

Important Information

Terms of Use